Güzel ve Çirkin - Beauty and The Beast (2014) TR.BRRip.Xvid-TYLN » SanalVizyon.Com Multimedia System - Vizyon Filmleri Aradiginiz Hersey Burada
Ana sayfam yap|Favorilerime ekle
 

Çok kullanıcılı haber motoru,
kendi için tasarlanmıştır
Media ve çevrimiçi bloglar.

 
» » » Güzel ve Çirkin - Beauty and The Beast (2014) TR.BRRip.Xvid-TYLN
Reklam

Güzel ve Çirkin - Beauty and The Beast (2014) TR.BRRip.Xvid-TYLN

Güzel ve Çirkin - Beauty and The Beast (2014)

TR.BRRip.Xvid-TYLN + Torrent Link


 


 

Vizyon Tarihi: 28 Mart 2014


Yapımı : 2014 - Fransa


Tür : Fantastik ,  Gerilim ,  Romantik


Süre: 112 Dak.


Yönetmen : Christophe Gans


Oyuncular : Vincent Cassel ,  Eduardo Noriega ,  Léa Seydoux ,  Yvonne Catterfeld ,  Andre Dussollier


Senaryo : Christophe Gans


Yapımcı : Richard Grandpierre


Diğer Adı : Beauty and the Beast , la belle et la bete


 

Başarılı bir tüccar, tüm varlığını denizde kaybettikten sonra altı kızını da yanına alıp daha kırsal bir yere taşınmak zorunda kalır, yolculuk bittikten sonraysa gül çaldığı gerekçesiyle 'Çirkin' tarafından cezalandırılır. Kızlarının en küçüğü olan 'Güzel', başlarına gelen felaketlerden kendini sorumlu tutar ve babasının cezasını üstlenerek kendini feda eder. Çirkin'e ait olan gizemli şatoda onunla birlikte yaşamaya başlayan Güzel, bu şatonun göründüğü gibi tehlikeli ya da karanlık bir yer olmadığını fark eder. Zamanla birbirlerini tanımaya başladıklarında genç kadın, Çirkin'in geçmişine ait sırları öğrenir. Çirkin bir zamanlar krallığı olan yakışıklı bir prenstir ve kendisine yapılan bir büyü nedeniyle yıllardır Çirkin olarak yaşamaktadır. Şimdi cesur ve hayat dolu Güzel, ne pahasına olursa olsun Çirkin'i bu büyüden kurtarmaya çalışacaktır.


 


Disney'in çocuk klasikleri arasına giren Güzel ve Çirkin masalının yeni bir uyarlaması olan film, fantastik ve romantik unsurların yanı sıra gerilim tonu olan bir yapım. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini, daha önce Kurtların Kardeşliği, Sessiz Tepe gibi filmlere imza atmış olan Christophe Gans üstlenirken, başrollerde Fransız oyuncular Vincent Cassel ve Léa Seydoux yer alıyor.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kırık Link

Etiketler: Güzel ve Çirkin - Beauty and The Beast (2014) TR.BRRip.Xvid-TYLN

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar:

Yorum ekle
Alıntı
  • TAO

  • 16 Ocak 2018 07:27
  • Grubu: Misafir
  • ICQ:
  • Kayıt tarihi: --
  • Durumu:
  • Yorumları: 0
  • Makaleleri: 0
^
Diesel keeps up to its ‘industrial machinery' sounding name with the rolex replica sale. A stark contrast to the fine and delicate Italian design, this Diesel timeframe reflect the adventurous side of life. The replica watches is a versatile watch that doesn't conform to the norms. It is more of a scientific instrument than a fake rolex sale to be worn on a regular basis, yet it entices you as a daily wear if your dress mode is semi-casual to casual. Built solid, this replica watches sale is not for them who consider getting in and out of the cab is the only form of staying active. The rolex replica uk, with its trend-setting design, has become one of the most popular timepieces in the rolex replica world among the weekend adventurers; it offers stunning looks for an affordable price.